איך משתנה החזה בזמן ההריון

חווית ההריון היא כזו שמלאה בציפייה והתרגשות, כמו גם בכמה שינויים פיזיים. אחד השינויים הבולטים ביותר שנראו אצל נשים רבות במהלך ההריון הוא שינוי החזה שלהן. מאמר זה ידון מדוע גוף האישה משתנה במהלך ההיריון, כיצד משתנה החזה וכיצד לטפל בכל שינוי בחזה שאתה עשוי לחוות.

כמו כן, נספק טיפים לבחירת המנתח הפלסטי המתאים שיעזור לך להסתגל לתכונות הפיזיקליות החדשות הללו.

מדוע גוף האישה משתנה במהלך ההריון?

גוף האישה עובר שינויים דרמטיים במהלך ההריון עקב הורמונים כמו אסטרוגן ופרוגסטרון, הגורמים להתרחבות רקמות ולהגברת זרימת הדם בכל הגוף. הורמונים אלו נחוצים להתפתחות תקינה של התינוק ברחם, אך הם יכולים גם לגרום לבעיות קוסמטיות מסוימות כגון סימני מתיחה או שדיים נפולים.

איך החזה משתנה במהלך ההריון?

הגדלת חזה היא אחד השינויים המשמעותיים ביותר שחוות נשים בהריון. ככל שהשדיים מתרחבים עם עודפי רקמה, הם הופכים כבדים יותר ופחות מוצקים, מה שמוביל לצניחת שדיים או צניחת שדיים לאחר הלידה. נשים רבות בוחרות לבצע הגדלת חזה לפני או אחרי הלידה כדי לשקם את הדמות שלהן לפני ההריון.

כיצד לטפל בשינוי שדיים במהלך ההריון?

ישנן מספר דרכים למזער את ההשפעות הלא רצויות על השדיים שלך במהלך ההריון. לבשי חזיות תומכות לאורך כל ההיריון שלך כך שהחזה שלך יישאר נתמך, גם כשהוא מוגדל או רך.

מריחת שמנים טבעיים כגון שמן ורדים או שמן קוקוס יכולה לסייע בהפחתת סימני מתיחה הנגרמים על ידי צמיחת רקמות מוגברת בשדיים. בנוסף, לבישת בגדים המתאימים כראוי יכולה לעזור למזער את כל הלחץ המופעל על החזה מבגדים הדוקים מדי או מכווצים.      

כיצד רופא יכול לעזור בשינויים בחזה במהלך ההריון?

אם את חווה אי נוחות משמעותית עקב שינויים בחזה במהלך ההיריון, התייעץ עם רופא המתמחה בהליכים של ניתוחים פלסטיים לאחר הריון כגון הגדלת חזה או מסטופקסי (הרמת חזה).

הרופא שלך יכול להעריך את מצבך ולהמליץ ​​על הליך מתאים בהתבסס על הצרכים והיעדים האישיים שלך לשחזור הדמות שלך לפני ההריון. חשוב לחפש מנתחים פלסטיים מנוסים המתמחים בפרוצדורות לאחר הריון כדי שתקבלי תוצאות מיטביות מהניתוח עם מינימום סיכונים הקשורים אליו.

טיפים לבחירת מרפאת פלסטית

ערכו מחקר רב לפני שאתם בוחרים במרפאה פלסטית עבור הליכים לאחר הריון כמו הגדלת חזה ומסטופקסי (הרמת חזה).

שאל חברים שעברו נהלים דומים להפניות, לקרוא ביקורות מקוונות, לבדוק אישורים\ לשאול שאלות על כישורים, לבקש מידע על מסגרות זמן התאוששות, לבדוק אפשרויות מימון, לאמת את הכיסוי הביטוחי אם רלוונטי, ולקבל הערכות לגבי העלויות הפוטנציאליות הקשורות לטיפול לפני קבלת החלטתך באיזו מרפאה תרצה להשתמש בהליכי שחזור לאחר לידה.

לאחר שאתם יודעים מהם הפרמטרים לבחירת מרפאה פלסטית מקצועית, אמינה ועם מחיר שפוי! לכן, אנו מזמינים אתכן להיכנס, לבדוק ולגלות כי מרפאת ד”ר גוברין מומחה לכירוגיה פלסטית זה בדיוק מה שאתן צריכו!

לסיכום, נשים עלולות לחוות מספר טרנספורמציות גופניות בזמן ההריון – כולל שינויים בחזה שלהן – כאשר ההורמונים משתלטים על גופן בזמן הכנתו ללידה.

למרבה המזל, ישנם טיפולים זמינים כדי לעזור לנשים להתמודד עם תופעות אלו הן לפני ואחרי הלידה, כך שהן יכולות ליהנות מהדמויות החדשות שלהן מבלי להרגיש מודעות לעצמן לגבי תופעות לוואי לא רצויות הקשורות לסחיבת ילד במשך תשעה חודשים! בעת בחירת איש מקצוע רפואי לטיפולים לאחר הריון כגון הגדלת חזה או מסטופקסי (הרמת חזה), הקפד לעשות הרבה מחקר מבעוד מועד לגבי רופאים מוסמכים על מנת להבטיח שתקבל טיפול איכותי מאנשי מקצוע המתמחים בסוגים אלה של ניתוחים.

עם קבלת החלטות מדוקדקת ושיקול דעת לפני הטיפול, תוכלי להיות בטוחה שתקבלי טיפול באיכות גבוהה מאיש מקצוע מנוסה שידאג לעמוד בכל הציפיות בבוא הזמן לשיקום בעקבות לידה!